Земля

Земля стоїть на порозі масового вимирання

Вченими були знайдені стародавні планктони, які зазнали тератологічних зміни. Ордовиксько-силурійське вимирання живих організмів відбулося 440 млн років тому і, з’ясувавши його причини, вчені стверджують, що така катастрофа загрожує і сучасним мешканцям Землі.

27-08-15-foto-600x361-1

Вивчивши стародавні мікроорганізми того періоду, більшість вчених схиляються до гіпотези, що причиною Ордовиксько-силурійського вимирання стала наявність різних металів у воді Світового океану, які небезпечні для тварин. Вчені досліджували також планктон, який, на їх думку, має здатність вбирати в себе всі важкі метали і негативні речовини з води. Дані клітини планктону повністю змінили форму внаслідок тератологічних змін під впливом небезпечних речовин.


Результати свого дослідження вчені порівняли з дослідженнями сучасного планктону з метою вивчення наявності металів у Світовому океані в наш час. Висновки свідчать про те, що зараз у світових водах існують такі ж небезпечні метали, як і сотні мільйонів років тому, які спровокували масове вимирання тварин.

Вчені стурбовані таким станом планети, оскільки зараз можна говорить вже про ранній етап вимирання організмів, які гинуть великими кількостями від незрозумілих причин і назавжди зникають з поверхні нашої планети. На думку вчених, зміни, що відбуваються з планктоном, можуть служити передвісником нового катастрофічного за своїми наслідками вимирання.

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button