Людина

Жебрак, що розбагатів, повернув 160000 $ за порцію локшини

Чоловік з Китаю, що жив у злиднях, зумів встати на ноги і заснувати процвітаючий бізнес завдяки перехожій, яка прийшла йому на допомогу більш 20 років тому. Бізнесмен не забув про “добру самаритянку” і знайшов її, щоб вручити мільйон юанів.

foto_cikavosti_15.10.2014-09_resized

Зворушлива історія, що відбулася в Китаї, гарантовано відновить вашу віру в людство. Як нещодавно стало відомо, жебрак, що став процвітаючим бізнесменом, знайшов жінку, яка допомогла йому більше 20 років тому, і запропонував їй один мільйон юанів (більше 160 000 доларів).

Читайте також: У суспільстві не люблять … альтруїстів

Ця історія почалася в 1993-му році, коли 17-річний Хе Ронфен (He Rongfeng) був змушений просити милостиню на вулицях міста Тайчжоу в китайській провінції Чжецзян, щоб врятувати свою бідну сім’ю від голоду.

“Ми з друзями приїхали в Тайчжоу в пошуках роботи, але нам не пощастило і в кінцевому підсумку ми опинилися на вулиці без копійки в кишені, голодні і босі, – згадує Хе. – Ми знаходилися на самому дні і не бачили виходу, поки перед нами не з’явилася ця молода жінка”.

“Молода жінка”, Дай Зінфен (Dai Xingfen), розповіла жебраком-підліткам, що вона керує невеликим закладом з продажу локшини разом зі своїм чоловіком, і запросила їх у свою скромну однокімнатну квартиру. Коли юні китайці прийняли її запрошення, жінка нагодувала їх локшиною, нагріла води, щоб омити їх вкриті пухирями ноги, і поклала друзів спати. Потім Дай обдзвонила своїх знайомих і знайшла хлопцям роботу в іншому місті.

На прощання “добра самаритянка” навіть дала їм гроші на проїзд і побажала стати хорошими людьми.

“Вона сказала, що це нормально – не мати багато грошей, головне – це завжди намагатися стати хорошою людиною. Ця порада стала для мене найціннішою з усього, що вона нам дала, – каже Ронфен. – І я ніколи не забуду її слова і її частування”.

Протягом багатьох років Хе працював в в меблевому бізнесі і поступово став успішним підприємцем в місті Шеньян китайській провінції Ляонін. Не дивлячись на досягнуті успіхи, бізнесмен не забував про жінку, яка врятувала його від голоду, і, ставши досить багатим, вирішив розшукати її. Для нього не склало труднощів знайти адресу Дай і через кілька днів Хе і його 45-річна рятівниця обіймалися зі сльозами на очах.

Читайте також: Знайдено нейрони альтруїзму

Щоб віддячити жінці за її доброту і порцію локшини, чоловік вручив їй мільйон юанів (160 000 доларів). Правда, рятівниця відмовилася приймати настільки щедрий дар.

“Він здивував і зворушив мене до сліз, але я не можу взяти ці гроші. Я не допомагала йому заробляти їх”, – пояснила Дай, що погодилася прийняти від Хе необхідні їй ліки.

Натхнення: nnm.me


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button