Людина

Вчені назвали п’ять причин користі сексу для здоров’я

Американські вчені у співпраці з колегами з різних країн світу, опублікували п’ять причин користі занять сексом для здоров’я. За інформацією фахівців, активне статеве життя допоможе тримати організм у тонусі протягом багатьох років.

Досить давно ведуться вивчення позитивного впливу сексу на багато функцій організму, і багатьма дослідниками підтверджується позитивний вплив. Тому вчені вирішили виділити основні п’ять причин, з яких:

1) Секс відмінно допомагає боротися зі стресами як чоловікам, так і жінкам, насичуючи організм речовинами, що зменшують гормон кортизол.
2) При частому і активному статевому житті зміцнюється імунітет і іноді більш, ніж в три рази підвищується рівень імуноглобуліну.
3) Покращує пам’ять у жінок і когнітивну функцію мозку у чоловіків.
4) Називається спортивними тренерами як одне з найкращих кардіотренувань з непоганою інтенсивністю, а також допомагає в спалюванні калорій та підтримці м’язового тонусу.
5) Є номером один серед видів життєдіяльності, які приносять радість.

Ще багатьма фахівцями ведеться поглиблена робота над вивченням впливу сексу на мозок людини і подальший вплив на безліч проблем функціонування організму.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button