Здоров'я

Подорожі врятують від депресій і серцевих недуг

Дослідження американських вчених показало, що людей, які вирушають у подорож раз на шість років, хвороби серця і депресії наздоганяють на 20 відсотків частіше, ніж тих, хто подорожує щороку.Дослідження американських вчених показало, що людей, які вирушають у подорож раз на шість років, хвороби серця і депресії наздоганяють на 20 відсотків частіше, ніж тих, хто подорожує щороку. Також виявилося, що чоловіки, які воліють не брати щорічну відпустку, на 20 відсотків більше схильні до ризику смерті від захворювань серця. Це, очевидно, свідчить про користь відпочинку і подорожей.

Як вважають фахівці з Асоціації туризму США, Трансамериканського центру пенсійних досліджень і Комісії з питань старіння, подорожі рятують від депресій і серцевих недуг, а мінімальні перерви в роботі можуть принести більше користі, ніж один довгий відпустку.

У ході опитування учасники дослідження, більшість з цих респондентів була пенсійного віку, відзначали, що відправляються в поїздку, щоб «отримати задоволення і розслабитися». Деякі говорили – щоб «втекти від усього».

Серед інших цілей подорожі відзначалися також можливість поспілкуватися, підтримати здоров’я і дізнатися про навколишній світ багато нового. При цьому лише одиниці готові були колесити по світу, щоб познайомитися з новими людьми і підняти продуктивність власної праці.

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button