Здоров'я

Вживання більше двох яєць на день шкодить здоров’ю серця

Дослідники з США застерігають любителів яєць про збільшення ризику смертності і розвитку хвороб серця і судин з-за надмірного вживання цього продукту. Експерти радять включати в щоденний раціон не більше двох штук.

У дослідженні, представленому в журналі Американської медичної асоціації, описуються результати 31-річних спостережень за способом життя, дієтою і самопочуттям близько 30 000 дорослих жителів США. Як заявила професор Массачусетського університету в Лоуеллі Кетрін Такер, холестерин у розглянутому продуктові при його зловживанні дуже небезпечний для здоров’я.

В одному великому яйці, за даними Мінсільгоспу США, міститься 200 мг органічної сполуки, що пропорційно з його рівнем у стейку вагою близько 227 р. Споживання понад 300 мг холестерину в день дослідники пов’язують з підвищенням ризику розвитку захворювань судин і серця на 17% і зростанням ймовірності смерті на 18%.

Включення в тижневий раціон даного продукту Такер вважає розумним, але вона не рекомендує людям їсти омлет з трьох яєць щодня. Експерт нагадала: «Харчування — це помірність і баланс».

Кнопка «Наверх»