Різне

Жінки розумніші за чоловіків, твердять результати тестів IQ

Жінки розумніші за чоловіків, твердять  результати тестів IQМожливо, це дослідження викличе чимало палких суперечок, але згідно з останніми даними можна сказати, що жінки розумніші за чоловіків, згідно результатів тестів  IQ.

Вперше за весь час проведення тестів визначення коефіцієнта інтелекту, жінки отримали перевагу перед чоловіками, випередивши останніх на 5 пунктів.

Тести IQ з’явилися близько 100 років тому і весь цей час жінки відставали від чоловіків на 5 пунктів. Однак за останні роки цей розрив між статями став зменшуватися і в цьому році жінки здобули перемогу в питаннях інтелекту. Цікаве по темі…

Результати дослідження були опубліковані міжнародним експертом у тестуванні IQ Джеймсом Флінном (James Flynn), який вважає, що вимоги сучасної епохи підвищили стандарти інтелекту.

“За останні 100 років, середнє значення IQ у чоловіків і у жінок підвищився, але у жінок воно виросло набагато швидше”, – пояснив він.

Відповідно до припущень, необхідність поєднувати  сімейне життя з побудовою кар’єри зробило жінок розумнішими. Відповідно до іншої теорії, у жінок завжди був потенціал високих результатів, але вони тільки зараз почали це розуміти.

Як уточнив м-р Флінн вплив сучасного життя на жінок тільки починає проявлятися, однак потрібні подальші дослідження, щоб зрозуміти, чому так відбувається.

Психолог проаналізував результати з країн західної Європи, США, Канади, Нової Зеландії, Аргентини та Естонії.

Натхнення: http://www.telegraph.co.uk

Інформація зі сайту: http://cikavosti.com

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button