Здоров'я

Медичні поради на кожен день

Надмірне використання електронних ґаджетів

Необхідно позбутися від залежності повсякденного використання електронних ґаджетів, намагатися переводити їх в автономний режим як мінімум за кілька годин перед сном. Варто лише спробувати почати застосовувати настільки просте правило, як стане відразу помітна позитивна віддача від такого досить простого рішення. Досить сильне світіння з екранів приладів негативно впливає на наш мозок, в результаті чого дестабілізується психіка і сон стає дискомфортним. Ізолювавши себе від використання такого роду техніки ви станете володіти великою кількістю часу на продумування і планування повсякденних завдань.

Погіршення зору внаслідок довгострокового перебування біля екрану комп’ютера

В нинішній час ні для кого не є відкриттям, що надмірне перебування перед комп’ютером згубно впливає на зір людини. Кращим і досить очевидним варіантом є скорочення кількості проведених годин перед монітором, або ж якомога далі віддалитися від екрану. При близькому розташуванні до екрану монітора людське око постійно напружене, сконцентроване виключно в одній області. У зв’язку з цим тривала робота на комп’ютері призводить до значного погіршення зору. Чим далі людина розташована від екрана, тим менше буде припадати навантаження на ваші очі, і вони будуть знаходитися в більш розосередженому стані.

Пийте воду з лимоном

З цим правилом все досить легко, необхідно увечері, перед сном вичавити в склянку лимоновый сік, далі потрібно залити склянку кип’яченою водою, також за бажанням можна додати цукор або лід і відправити напій в холодильник до наступного ранку. Починайте свій ранок зі склянки прохолодного лимонового соку. Лимон заповнює вітамінний запас на весь наступний день. Але також необхідно пам’ятати, що не варто додавати занадто багато лимонового соку, так як надмірна концентрація лимонної кислоти згубно позначається на стані зубної емалі.

Не варто кип’ятити кип’ячену воду

При кипінні води, у ній починають синтезуватися хлорорганічні речовини, які надають несприятливий вплив на організм людини. При тривалому кип’ятінні у воді утворюється більше подібних сполук. Викликати отруєння від неодноразового використання кип’яченої води дані речовини не зможуть, але в кінцевому результаті вони накопичуються в організмі і можуть перерости в хронічні захворювання.

Сауна – найкращий спосіб боротьби з курінням

У боротьбі з нікотиновою залежністю відмінно допомагає сауна або лазня. Досить ефективним є так звана «парна» організму, в результаті чого відбувається очищення від великого об’єму хімікатів і смол, які містяться в тютюні. Даний процес сприяє прискоренню звільнення від тютюнової залежності. Також головним правилом є те, що необхідно повністю обмежитися від вживання алкоголю. Саме алкоголь знижує самоконтроль і приводить людину на відновлення паління.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button