Наука

Злість зв’язали з якістю сну

Недолік сну або його погана якість можуть на наступний день посилювати злобу. До таких висновків прийшли вчені з Американської академії медицини сну.

Image by Hanna Kovalchuk from Pixabay

У своєму дослідженні вони проаналізували дані зі щоденникових записів 202 студентів, в яких останні розповідали про якість сну, факторах стресу протягом дня і стані злості. Результати говорять про те, що ті зі студентів, хто мали проблеми зі сном, на наступний день відчували більше злості.

Крім цього, дослідники провели експеримент, де його учасникам було довільно призначений графік, який передбачав обмеження сну п’ятою годиною протягом двох ночей. Інша група мала звичайний сон. Потім учасники повинні були реагувати на дратівливі звуки протягом дня. У цьому випадку результати були схожими з першою частиною дослідження. Добровольці з першої групи описували вищий рівень агресивності на подразник, в той час, як учасники «з нормальним сном» реагували на нього спокійніше.

Це, на думку вчених, говорить, що нестача сну знижує емоційну адаптацію до неприємних обставин. Таким чином, дослідники приходять до висновку, що недосипання або обмеження сну призводять до збільшення злоби і фрустрації.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button