Здоров'я

Зміцнити здоров’я допоможуть 15 000 кроків на день

Фахівці Університету Дюка в Північній Кароліні (США) рекомендують здійснювати щодня не менше 15 000 кроків, що у швидкому темпі дорівнює 12 км. Це допоможе підтримувати здоров’я в нормі.

Команда вчених на чолі з професором Германом Потцнером провела дослідження, спрямоване на з’ясування корисності піших прогулянок. Фахівці вивчили показники здоров’я мисливців-збирачів і листонош. В учасників експерименту, що ходили щодня по дві години і здійснили по 15 000 кроків, виявилося здорове і міцне серце.

Керівник наукової роботи зазначив, що творці фітнес-трекерів, що з’явилися в Японії близько 55 років тому, радили робити 10 000 кроків на день. Однак, як показує дослідження, людина повинна прагнути до більшого, щоб зміцнити здоров’я і знизити ризик розвитку ожиріння та діабету.

Будь-який вид фізичної активності, підкреслюють експерти, буде корисний для підтримки себе у формі. В NHS рекомендують дорослим людям кожен день приділяти аеробним вправам 150 хвилин, 20 хвилин катання на велосипеді або здійснювати 12-кілометрові пішої прогулянки.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button