Здоров'я

За даними вчених, люди свідомо гроблять своє здоров’я

Американські вчені з’ясували, що більшість людей не бажає змінювати свої шкідливі звички і переходити на здоровий спосіб життя. Причому навіть якщо перед ними ставиться вибір – таблетки або відмова від шкідливої їжі.

Вчені з медичної школи при Університеті Еморі (США) провели дослідження, в ході якого ретельно спостерігали за станом здоров’я 3867 пацієнтів з цукровим діабетом другого типу. З’ясувалося, що кожна п’ята жінка воліла ліки, а не відмову від шкідливої для її здоров’я їжі.

За спостереженнями вчених, всіх діабетиків медики ретельно поінформували, як саме вони можуть змінити на краще своє самопочуття. Достатньо лише змінити раціон харчування і підвищити рівень щоденного фізичного навантаження. Але практично ніхто з пацієнтів цих вказівок не дотримувався.

Також наголошується, що 87% учасників експерименту визнали те, що вони чудово обізнані про ожиріння як про згубний факторі, що ускладнює їх хворобу. А 63% опитаних зазначили, що медики настійно рекомендували їм підвищити рівень фізичних навантажень. Але практично ніхто з них рекомендацій і інструкцій фахівців не дотримувався, день за днем погіршуючи стан свого організму сидячим способом життя і нездоровою їжею. Згідно з даними дослідження, особливу наполегливість у цьому питанні проявили жінки.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button