Фото

Зміни клімату вдарили по туристичній галузі в Альпах

Підвищення температури сприяли руйнуванню сотень гірськолижних курортів в Альпах.

Занедбані гірськолижні підйомники і зруйновані готелі – це деякі з реліктів туристичної індустрії, яка спочатку заполонила, а потім покинула Альпи разом з цементом, сталевими кабелями, автостоянками, збезлісеними схилами.

Від П’ємонту до Фріулі, є сотні покинутих гірськолижних курортів в Італії. Дослідники нарахували 186 в 2011 році, число, яке, ймовірно, виросло відтоді.

Більш теплі зими і більш короткі лижні сезони в поєднанні з поганими інвестиціями і високими експлуатаційними витратами сприяли повільній загибелі малих і середніх гірськолижних курортів.

Изменения климата ударили по туристической отрасли в Альпах

Останні чотири роки були найспекотнішими в світі, причому гірські райони особливо схильні до зміни клімату: кожен 1C підвищення температури на рівнинах відповідає підвищенню на 2C в Альпах.

Изменения климата ударили по туристической отрасли в Альпах

За прогнозами вчених з ETH Zurich, до 2050 року температура в Швейцарії збільшиться на 2,5-4,5 ° С, і аналогічна ситуація очікується в інших Альпах.

Изменения климата ударили по туристической отрасли в Альпах

З такими прогнозами майбутнє гірськолижних курортів на більш низьких висотах стає менш визначеним, і ті, хто дійсно виживає, вимушені все більше покладатися на штучний сніг.

“У цьому лижному сезоні минулого року, до лютого, більшість гірськолижних курортів працювали майже виключно завдяки штучному снігу”, – сказав Франческо Пастореллі з міжнародної комісії з захисту Альп ( Cipra ). “Це має очевидні наслідки як для навколишнього середовища, так і для економічної стійкості гірськолижних курортів.”

Изменения климата ударили по туристической отрасли в Альпах

Дивовижні панорами Альп змінилися, і тепер білі язики штучного снігу простяглися через жовті луки. Лижники шикуються в чергу, щоб спуститися по схилах, по штучному снігу серед зелених пагорбів.

Мало хто з них розуміє, як дорого робити штучний сніг, який коштує 3-5 євро за кубометр. Італія має близько 4000 км лижних трас, і за рахунок покриття їх підробленим снігом становить до €500 млн кожен сезон.

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments