Авто

Як підібрати диски REPLICA

При підготовці авто до зміни сезону всі автомобілісти наштовхуються на величезну проблему – вибору автомобільних дисків. Оскільки у величезному морі продукції, що продається, пропонованої зарубіжними та вітчизняними компаніями, насправді важко вибрати найбільш відповідні диски та шини для автомобіля. Хорошим варіантом є диски REPLICA, вироби даної компанії відрізняються дизайном, розмірами, а також якістю матеріалів, все це важливо враховувати під час вибору нових дисків, адже низькоякісні вироби можуть повністю зламатися через декільіка місяців, а також призвести до повної ануляції гарантійного обслуговування вашого авто. Через усього цього, вибір дисків для авто – це неймовірно складне завдання і до нього варто відноситься максимально серйозно.

16-07-15-foto-600x480-1

Легкосплавні диски Репліка – це точні дублікати оригінальних виробів, для моделей: BMW, Mercedes, Honda, Audi та багатьох інших. Ці автомобільні диски виготовляються знаменитою компанією з Італії «Ruotecompany Replica alloy wheels manufacturing». Дані диски зроблені в Італії, коштують набагато дешевше, але за якістю абсолютно не поступаються оригіналам виробленим далеко за межами цієї країни, тому http://www.mvo.ru/ для вас не складе труднощів.

Дана компанія експортує свої вироби в 45 різних країн, по всьому світу, серед яких США, Європа, Японію і багато інших країн, вони намагаються створювати з клієнтами довгі і вигідні ділові відносини, які будуть приносити прибуток обом сторонам.

Головна відмінність даних дисків від інших неоригінальних дисків полягає в тому, що виробляються вони для конкретних видів авто і після установки даних дисків, абсолютно не будуть проявлятися такі явища, як дисбаланс коліс і бій в рульовому управлінні.

У наш час авто диски Репліка виготовляються за двома спеціальними технологіями: гравітаційною (при цьому застосовується сплав AL-SI 10), а друга, виробництво дисків під низьким тиском (застосовують сплав AL-SI 7).

В комплект продажу входять і болти (гайки), а також відповідна емблема для вашого авто, до якого ви замовляєте дані диски. Велике розмаїття варіантів оформлення і високу якість дисків Репліка, все це доведено багатьма роками, природно дані вироби не розчарують навіть найбільш прискіпливих покупців.

Дана компанія сама створила своє ім’я, як виробника автомобільних дисків з оригінальним дизайном. Застосування найсучасніших технологій, нові верстати, сувора система контролю якості і найголовніше висококваліфікований персонал, ось найголовніші переваги цієї компанії.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button