Земля

Зниклу Атлантиду знайшли в Іспанії

Іспанський дослідник Мануель Куевас заявив, що йому вдалося знайти легендарну Атлантиду. На думку 52-річного підприємця і дослідника, міфічний острів, описаний Платоном, знаходиться в околицях природного заповідника Доньяна.

17-09-15-foto-600x383-1

Куевас вже офіційно сповістив уряд Андалусії про те, що велике древнє місто поховане недалеко від гирла річки Гвадалквівір. “Я на 99 відсотків упевнений, що знайшов Атлантиду”, – говорить Мануель.

За його словами, відкриття він здійснив за допомогою супутникових знімків, зроблених з висоти 700 кілометрів. Владі Куевас представив збільшені і оброблені фотографії, а також координати виявлених ним чотирьох великих будівель. Розміри однієї з них складають 180 на 360 метрів. Площа стародавнього міста, як вважає дослідник, становила близько восьми квадратних кілометрів. А його вік він визначив у дві з половиною тисячі років.

Читайте також: 

Професор археології з Університету Севільї Рамон Корсо сказав, що відкриття ще належить перевірити. Однак він не вважає заяву Куеваса безпідставним. Теорія про те, що легендарна Атлантида знаходилася на території сучасної Іспанії, не нова. До слова, кілька років тому група американських дослідників заявила про те, що Атлантида може бути похована на території заповідника Доньяна. Втім, час від часу легендарний міфічний острів знаходять в різних частинах світу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button