Технології

З’явився незвичайний концепт безпілотника з напівроторним двигуном (відео)

Стартап Blainjett Aviation нещодавно підтвердив прогнози підйомної сили і лобового опору для нового субмасштабного прототипу напівротора.

Стартап Blainjett Aviation, який виробляє інноваційні аеродинамічні двигуни, оголосив про завершення успішних початкових випробувань аеродинамічної концепції напівротора. Розробники підтвердили його потенціал – він забезпечить роботу більш швидких літаків з системою вертикального зльоту і посадки.

Випробування показали чисту позитивну підйомну силу нової конфігурації і низький опір на етапах підйому/зависання, крейсерського польоту і спуску/зависання.

“Якщо лабораторні випробування продовжаться в тому ж темпі, то у нашого прототипу з напівгвинтовою конфігурацією буде найбільш ефективний профіль зависання і польоту серед усіх eVTOL», — заявили розробники.

Нагадаємо, eVTOL – це модель повітряного судна, а саме електричний літальний апарат з вертикальним зльотом і посадкою (англ. electric vertical take-off and landing).

Blainjett застосовує концепцію напівротора до дрібного безпілотника, щоб продемонструвати, що конфігурація можна масштабувати до більших безпілотних або пілотованих літальних апаратів. Їх можна використовувати в різних ситуаціях – від доставки посилок і вантажів до транспортних і тактичних військових завдань.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments