Технології

Нові роботи зможуть збиратися в меблі і рухатися по кімнаті (відео)

Інженери представили прототип роботів Roombot, які можуть самостійно збиратися в різні структури за допомогою електромоторів. Стаття вчених з Федеральної політехнічної школи Лозанни опублікована у виданні Robotics and Autonomous Systems.

Роботи Roombot, розроблені Симоном Хаузер і Мехметом Мутлу з Федеральної політехнічної школи Лозанни, являють собою окремі блоки, які можуть існувати і як окремі елементи, і збиратися в єдиний роботизований організм. Кожен робот складається з двох невеликих частин, зчеплених один з одним. Ці частини можна скріплювати і з іншими роботами.

Новые роботы смогут собираться в мебель и двигаться по комнате
Компоненти робота

Кожний пристрій оснащений електромотором, завдяки якому роботи можуть обертатися відносно своєї осі, що дозволяє їм утворювати складні структури. Для цього Roombot може повернутися до сусіднього робота і поєднати всі контактні майданчики один з одним.

У рамках випробувань інженери дозволили роботам зібратися в стілець, а також додали їх в якості коліс до предметів меблів. Інженери відзначають, що поки роботи повністю не можуть самостійно збиратися в повноцінні структури, однак надалі Roombot можна буде робити великі цілісні об’єкти.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments