Главная / Фото / Англійка знайшла примару на сімейній фотографії в кінотеатрі (фото)

Англійка знайшла примару на сімейній фотографії в кінотеатрі (фото)

 
 

35-річна британка Емма Джонсон пішла з дітьми в кіно на мультфільм «У пошуках Дорі» і зробила селфі в залі. Яке ж було її здивування, коли вона побачила на отриманому знімку примару, яка сиділа на задньому ряді. Жінка не може пояснити походження привида.

3e752d85de478c0a8ea6b9fc36c42881
Мешканка Нью-Брайтона розповіла, що хотіла відобразити похід в кіно з дітьми, так як для її молодшої дитини це було першим відвідуванням кінотеатру. Джонсон заявила, що спеціально дочекалася, поки інші глядачі покинуть зал, так як ніяковіла фотографувати себе на телефон. Вона впевнена, що на задніх рядах нікого не було.

«Раптово я натрапила на знайомого, який, як виявилося, сидів позаду нас. Він підтвердив, що на його ряду більше нікого не було», — сказала британка. І в кадр потрапив явно не він.

Пізніше жінка опублікувала фото у себе в «Фейсбуці», щоб поділитися ним з інтернет-користувачами. Багато звинуватили її в махлюванні, хоча Джонсон каже, що нічого не розуміє в комп’ютерних програмах і при всьому бажанні не змогла б відредагувати знімок.

 
comments powered by HyperComments