Главная / Авто / Автомобіль Seat Leon перевели на паливо з стічних вод

Автомобіль Seat Leon перевели на паливо з стічних вод

Іспанський автовиробник Seat при підтримці місцевого управління водними ресурсами створив біометановий автомобіль.

Проект Smart Green Gas розроблений брендом Seat у співпраці з компанією Aqualia, що займається переробкою стічних вод у біометан. Цей вид палива є невичерпним відновлюваним природним ресурсом, а тому може стати прекрасною альтернативою традиційним джерелам енергії. Біометан виділяє при горінні на 80% менше шкідливих речовин, ніж бензин, повідомляє quto.ru

Дослідне виробництво стартувало на заводі для очищення стічних вод в Хересі. Живитися біометаном зможе будь-який автомобіль, обладнаний системою для подачі в двигун зрідженого природного газу. Seat вже вивів на дороги два Leon TGI, на яких будуть обкатувати нову технологію.

Виробництво біометану може позбавити від нафтової залежності окремі транспортні компанії або навіть цілі міста і регіони. У рік на підприємстві може вироблятися до мільйона літрів біопалива, чого вистачить для заправки більш ніж 300 автомобілів. Цього буде достатньо для переведення на екологічне паливо міських автобусів, сміттєвозів, поліцейських машин та автомобілів швидкої допомоги.

Натхнення: greenevolution.ru

 

 
comments powered by HyperComments