Головна / Всесвіт / Біля Землі виявили 72 нових небесних тіла

Біля Землі виявили 72 нових небесних тіла

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
   

Вісім астероїдів, виявлених за допомогою космічного телескопа NEOWISE, американське космічне відомство назвало потенційно небезпечними для планети.

8557fb2e9bad626ea258f7d679638452

У період з 2013 року фахівці НАСА виявили біля Землі 72 нових об’єкти. Про це йдеться в звіті, опублікованому на сайті американського космічного відомства. Йдеться про дані, отримані за допомогою космічного телескопа NEOWISE, через який НАСА вистежує потенційно небезпечні небесні тіла.

Всього з моменту перезапуску в 2013 році після дворічної «сплячки» NEOWISE передав на Землю інформацію по 439 навколоземних об’єктів, 72 з яких потрапили в поле зору вчених вперше. Вісім астероїдів, виявлених в минулому році, американське космічне агентство класифікує як потенційно небезпечні — через їх розміри і розташування щодо нашої планети. Фахівці НАСА, проте, вважають, що найближчим часом ті чи інші небесні тіла серйозної загрози для Землі представляти не будуть.

Навколоземні об’єкти — це комети і астероїди, які під впливом гравітації планет-гігантів потрапили в нашу сонячну систему на орбіти, що дозволяють їм опинитися в безпосередній близькості від Землі, пояснює НАСА в звіті.

 
Loading...
comments powered by HyperComments