Людина

Діти п’ють тільки 25% від рекомендованої норми води

Діти шкільного віку регулярно випивають тільки чверть від рекомендованої добової норми споживання води, повідомляють британські експерти в області охорони здоров’я. Особливу стурбованість у спеціалістів викликає те, що цей недолік води діти компенсують шкідливими для здоров’я газованими напоями. Це, в свою чергу, збільшує ризик розвитку ожиріння і діабету 2 типу.

006f7fcb59809d9bd60b3698cc3d586c

Офіційні статистичні дані показують, що діти і підлітки у віці від 11 до 18 років випивають тільки дві маленькі склянки води в день – близько 453 мл – в той час як їх добова потреба в рідині становить 1,8 л. Діти у віці від 4 до 10 років випивають тільки 276 мл з рекомендованих 1,3 л, кажуть дослідники.

За словами експертів, чиста водопровідна вода повинна бути «напоєм за замовчуванням» для дітей всіх віків. Представники охорони здоров’я вважають, що всі діти повинні мати вільний доступ до води у школах, дитячих садах і розвиваючих центрах, щоб запобігти вживанню газованих напоїв і подальшому розвитку ожиріння. Відповідно до цифр, 20% дітей мають надлишкову вагу до моменту вступу в початкову школу, а третина страждають ожирінням до того часу, коли вони закінчують навчання в початкових класах.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button