Главная / Гумор / Британець пробіг 1,7 тисячі км з холодильником на спині

Британець пробіг 1,7 тисячі км з холодильником на спині

 
 

Сорокадев’ятирічний британець зібрав більше 63 тисяч доларів за час свого благодійного марафону, в ході якого він пробіг 1,7 тисячі кілометрів з прив’язаним до спини холодильником.

Днями Тоні Моррісон прибув до британського Лендс -Енд, закінчивши там своє 41-денну подорож, розпочате на півночі Шотландії. Всі зібрані кошти Тоні передасть до Фонду сера Боббі Робсона, який спеціалізується на ранньому виявленні та лікуванні раку. Більшу частину пожертвувань — понад 60 тисяч доларів — Моррісон отримав від виробника холодильників Smeg UK, з 42- кілограмовим дітищем якого і відправився в дорогу.

«Коли я зважився на це, я дійсно не мав поняття, настільки далеко це все зайде. Я хотів спробувати свої сили так сильно, що не був упевнений в результатах, — пояснює Моррісон. — Все, що я міг зробити — спробувати підготуватися у фізичному і психологічному плані «.

«Під кінець марафону я був практично без сил. Але люди були такі добрі і щедрі до мене! Вони не просто давали гроші на благодійність, а й годували і напували мене протягом всієї дистанції, і всі дуже тепло до мене ставилися «, — підсумовує бігун.

 
comments powered by HyperComments