Главная / Технології / Через три роки майже всі телевізори стануть «розумними»

Через три роки майже всі телевізори стануть «розумними»

 
 

Ступінь проникнення на ринку так званих «розумних» телевізорів (Smart TV), що дозволяють підключатися до інтернету і користуватися мережевими сервісами, через три роки досягне 90%, прогнозують ринкові оглядачі, думку яких наводить тайванський портал DigiTimes.

15-01-15-foto-600x403-1

Поряд зі створенням висококласних моделей з великим розміром екрану (більше 50 дюймів) і підтримкою надвисокої роздільної здатності (Ultra HD), розробка смарт-платформ та іншого програмного забезпечення для телевізорів буде в центрі уваги ТВ-вендорів, наголошується в публікації.

Читайте також: Розумні телевізори LG викрили в стеженні за власниками

Деякі японські виробники, такі як Sony і Sharp, зосередилися на впровадженні ОС Android в своїх телевізорах. У той же час південнокорейські компанії Samsung Electronics і LG намагаються поширити альтернативні програмні ТВ-платформи — ОС Tizen і webOS. Крім того, подальший розвиток отримують сервіси Opera TV, завдяки яким глядачі можуть користуватися повноцінним інтернетом прямо зі свого ТВ за допомогою стандартного пульта ДУ.

Аналітики Futuresource Consulting, у свою чергу, прогнозують, що в найближчі кілька років ринок Smart TV буде рости на 21% в рік. Очікується, що в 2018 році обсяг поставок цієї продукції досягне 228 млн штук.

Натхнення: dailycomm.ru

 
comments powered by HyperComments