Головна / Технології / Через три роки майже всі телевізори стануть «розумними»

Через три роки майже всі телевізори стануть «розумними»

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

Ступінь проникнення на ринку так званих «розумних» телевізорів (Smart TV), що дозволяють підключатися до інтернету і користуватися мережевими сервісами, через три роки досягне 90%, прогнозують ринкові оглядачі, думку яких наводить тайванський портал DigiTimes.

15-01-15-foto-600x403-1

Поряд зі створенням висококласних моделей з великим розміром екрану (більше 50 дюймів) і підтримкою надвисокої роздільної здатності (Ultra HD), розробка смарт-платформ та іншого програмного забезпечення для телевізорів буде в центрі уваги ТВ-вендорів, наголошується в публікації.

Читайте також: Розумні телевізори LG викрили в стеженні за власниками

Деякі японські виробники, такі як Sony і Sharp, зосередилися на впровадженні ОС Android в своїх телевізорах. У той же час південнокорейські компанії Samsung Electronics і LG намагаються поширити альтернативні програмні ТВ-платформи — ОС Tizen і webOS. Крім того, подальший розвиток отримують сервіси Opera TV, завдяки яким глядачі можуть користуватися повноцінним інтернетом прямо зі свого ТВ за допомогою стандартного пульта ДУ.

Аналітики Futuresource Consulting, у свою чергу, прогнозують, що в найближчі кілька років ринок Smart TV буде рости на 21% в рік. Очікується, що в 2018 році обсяг поставок цієї продукції досягне 228 млн штук.

Натхнення: dailycomm.ru

 
comments powered by HyperComments