Технології

Розроблено спосіб приготування кави без використання зерен

Вчені з компанії Atomo повідомили про неймовірне відкриття, яке принесе користь екології. Їм вдалося розробити спосіб приготування кави без використання зерен.

Компанія Atomo із США розробила першу в світі молекулярну чашку каву, приготовлену без зерен. Перший продукт бренду виглядає і пахне так само, як звичайний напій, за винятком того, що він на смак солодкий і менш гіркий. Навіть при тому, що він не зроблений з натуральних прекурсорів, відвар все ще містить кофеїн. Хоча точний рецепт поки що зберігається в таємниці, деякі продукти, які можуть бути в ньому, включають насіння кавуна та лушпиння соняшника.

Засновники Atomo кажуть, що люди потребують більш стійких рішеннях, щоб допомогти задовольнити повсякденну звичку через зростальні наслідки зміни клімату. Цей неприємний феномен посилюється через підвищення попиту на каву, який сприяє збільшенню масштабів посівів. Ті, в свою чергу, руйнують усталені екосистеми. Холодний напій, який повинен поступити в продаж в 2020 році, бере початок на платформі Kickstarter. В описі до збору коштів розробники розповіли, що спонсори допомогли досягти потрібної позначки в 25 тисяч доларів і тому будуть першими випробувачами екологічної кави.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button