Главная / Людина / Експерти знайшли ключ до лікування алкогольної залежності

Експерти знайшли ключ до лікування алкогольної залежності

Впливаючи на групу рецепторів, можна домогтися лікування навіть найважчих форм алкоголізму. Про це говорять результати експерименту вчених з Вільного університету Брюсселя. Вони встановили, що рецептори mGluR5 мають тісний зв’язок з поверненням до асоціального способу життя. Мабуть, зміна активності рецепторів призведе і до зміни ставлення людини до своєї шкідливої звички. Про отримані в ході дослідження результати розповідає видання UPI.com.

17-06-16-foto-600x400-1 (2)

Вчені провели сканування головного мозку 16 осіб з алкоголізмом. Ця група добровольців на момент дослідження намагалася кинути пити. В якості групи порівняння використовувалися дані про роботу мозку 32 здорових людей. Добровольців додатково попросили заповнити спеціальні опитувальники і здати на аналіз волосся. Виявилося, що при алкоголізму різко знижується активність mGluR5.

Існують припущення, що дана реакція – спроба організму самостійно впоратися з алкогольною залежністю. Тепер вчені планують створити методику щодо позбавлення від алкоголізму на базі отриманих знань.

Натхнення: medvesti.com

 

 
comments powered by HyperComments