Главная / Всесвіт / Японці хочуть побудувати на Місяці «Сонячну ферму»

Японці хочуть побудувати на Місяці «Сонячну ферму»

Ідея під назвою «Місячне кільце», запропонована «Shimizu», передбачає створення кільцеподібного пояса сонячних елементів навколо Місяця. З технічної точки зору цю споруду можна назвати сонячною фермою з виробництва електроенергії для потреб Землі.

297c7359bd59d712a1b12f41a2e68330
Електрична енергія, що отримується від цього поясу буде передаватися на спеціальні трансмісійні споруди, розміщені поблизу поверхні Місяця. Після цього, енергія буде перетворена в мікрохвилі і лазерне випромінювання, що дозволить передати її на Землю, а потім ці промені будуть конвертуватися назад в електрику на спеціальних електростанціях.

Матеріали, необхідні для будівництва пояса сонячних елементів будуть транспортуватися уздовж місячного екватора.

Компанія «Shimizu» планує провести пілотну демонстрацію цього проекту до 2020 року. Розробники також заявили, що «Місячне кільце» буде здатне генерувати майже 13000 терават енергії. Загальна потужність електроенергії, що генерується в Сполучених Штатах для літнього часу встановлена ??на рівні близько тисячі п’ятьдесят-один гігіватта. Таким чином, можна припустити, що в разі успіху цього проекту, нове колосальне джерело енергії матиме величезне значення для Землі.

Японія, що зазнала жахливих руйнувань через аварії на атомній станції Фукусіма в 2011 році, робить зусилля з пошуку альтернативних джерел енергії, виношуючи плани повного звільнення своєї залежності від атомної енергії.

 
comments powered by HyperComments