Главная / Технології / Каліфорнійський стартап представив триколісний електрокар за 10 000 доларів

Каліфорнійський стартап представив триколісний електрокар за 10 000 доларів

Каліфорнійський стартап Sondors на моторшоу в Лос-Анджелесі представив прототип триколісного електрокара Model Sondors. Особливістю автомобіля стало використання смартфона або планшета як приладової панелі. Очікувана ціна новинки — 10 000 доларів.

Електрокар отримає тримісне компонування салону і буде оснащуватися блоком акумуляторів різної ємності. Запас ходу в залежності від цього складе 120, 240 і 320 кілометрів. Заряджати Model Sondors можна від побутової електромережі. До 96 кілометрів на годину машина здатна прискорюватися за п’ять секунд.

Model Sondors розроблений з нуля за сім місяців, після успішної краудфандингової компанії, в рамках якої компанія залучила понад мільйон доларів. Для початку серійного виробництва моделі необхідні додаткові інвестиції в розмірі 20 мільйонів доларів.

У 2015 році компанія Sondors, заснована бізнесменом Стормом Сондерсом, зібрала шість мільйонів доларів на випуск електричного велосипеда. Зараз лінійка налічує шість велосипедів, найдоступніший з яких коштує 499 доларів. Він оснащується 350-ватним електромотором і літій-іонним акумулятором ємністю 8,7 ампер-години.

Натхнення: econet.ru

 
comments powered by HyperComments