Главная / Людина / Контрацептивні імплантати визнані небезпечними

Контрацептивні імплантати визнані небезпечними

Американські експерти висловили свою стурбованість з приводу небезпеки популярного і зручного контрацептивного імплантату, який використовують 1500 жінок щороку.

7c6a573242ffd6d9751b5065ba37f8d5

Пристрій Essure пропонує постійну гістероскопічну стерилізацію для тих, хто більше не хоче мати дітей, а його установка займає всього 10 хвилин без необхідності хірургічного втручання або загальної анестезії. Даний прилад блокує фаллопієві труби за допомогою маленького шматочка титану.

Нові дослідження показали, що даний імплантат може викликати значні проблеми зі здоров’ям, в 10 разів підвищуючи потребу у подальших операціях, та це підвищення ризику змушує всерйоз задуматися про безпеку даного виду контрацепції, відзначають фахівці.

Вчені з Корнельського університету в Нью-Йорку вивчили дані 8000 жінок, що пройшли стерилізацію за допомогою імплантату Essure, а також дані 44000 жінок, які обрали стандартну стерилізацію. Було встановлено, що в першому випадку жінкам потрібна 21 додаткова наступна операція на кожну 1000 пацієнток у порівнянні з жінками, які пройшли стандартну стерилізацію.

Управління з нагляду за продуктами харчування і медикаментами США, отримавши тисячі скарг від незадоволених пацієнтів, розглядає можливість подачі судових позовів жінками, які зіткнулися з проблемами, пов’язаними з встановленням імплантатів Essure. За словами деяких жінок, ці імплантати потрапили їм в матку, кишечник і інші тканини.

Натхнення: healthvesti.com

 

 
comments powered by HyperComments