Головна / Різні цікавинки / Користь шкідливих звичок

Користь шкідливих звичок

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
   

Користь шкідливих звичокЛікарі постійно твердять про шкоду алкогольних напоїв, кави та стресу, однак, навіть ці шкідливі звички мають позитивні сторони.

Як правило, якщо коли-небудь заходить мова про корисність алкоголю, то всі відразу ж згадують про червоне вино, про пиво ж забувають. Насправді, пиво в помірних кількостях вельми корисний напій. За словами дієтолога Кессі Діммік із США, воно містить антиоксиданти, що допомагають боротися з багатьма хворобами. Крім того, в пиві є корисний для суглобів і кісток дієтичний кремній і залізо. При цьому заліза більше міститься в темному пиві.

Всім відомо, що кофеїн шкідливий для серця. Проте дані останніх досліджень доводять, що цей напій може бути й корисний — він покращує настрій. Справа в тому, що кава сприяє виробленню у мозку серотоніну і дофаміну, що впливають на емоційний стан. Крім того, в каві міститься багато антиоксидантів і ряд інших корисних речовин, які зменшують ризик розвитку раку. Так що якщо ви не уявляєте початок дня без чашечки кави, то не переживайте і спокійно продовжуйте отримувати задоволення від цієї «шкідливої» звички. Просто треба постаратися визначити свою норму кофеїну на добу і намагатися не перевищувати її.

У короткочасного стресу теж є свої позитивні моменти. Під час стресу активізується вироблення кортизолу. Цей гормон підвищує зібраність і концентрацію уваги людини і допомагає краще виконати поставлені завдання. Правда, слід стежити, щоб з короткочасного стресу не розвинулася затяжна депресія, в якій точно немає нічого корисного для людини.

Інформація зі сайту: http://cikavosti.com

[poll id=»1″]

 
Loading...
comments powered by HyperComments