Головна / Людина / Молоді люди страждають хворобами старих через мобільні телефони

Молоді люди страждають хворобами старих через мобільні телефони

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

Все частіше молоді люди потрапляють до лікарів зі скаргами, типовими для людей похилого віку. Згідно з наявними даними, за останні роки кількість молодих пацієнтів з варикозним розширенням вен, болями в спині, гемороєм, проблемами зі суглобами стало значно більше. Основна причина феномену полягає в малорухливому способі життя, вважають дослідники.

1-01-12-2016-600-441

Артроскопія колінних суглобів у 21 столітті стала однією з найпоширеніших операцій в групі людей у віці від 36 до 45 років. Ще ця група досить часто потребувала спиномозкового знеболювання при болях у спині. Все це – старечі недуги, однак в останні роки з подібними проблемами почали стикатися зовсім молоді люди 16-26 років, пише The Daily Mail.

Вся справа в надмірному захопленні сучасними технологіями, вважають дослідники. Організм людини не пристосований до багатогодинного перебування в сидячому положенні. Однак робота не дає розслабитися і дати повноцінний відпочинок спині. В результаті за рівнем здоров’я молодь наближається до людей похилого віку.

Натхнення: medvesti.com

 
comments powered by HyperComments