Главная / Людина / Молоді люди страждають хворобами старих через мобільні телефони

Молоді люди страждають хворобами старих через мобільні телефони

Все частіше молоді люди потрапляють до лікарів зі скаргами, типовими для людей похилого віку. Згідно з наявними даними, за останні роки кількість молодих пацієнтів з варикозним розширенням вен, болями в спині, гемороєм, проблемами зі суглобами стало значно більше. Основна причина феномену полягає в малорухливому способі життя, вважають дослідники.

1-01-12-2016-600-441

Артроскопія колінних суглобів у 21 столітті стала однією з найпоширеніших операцій в групі людей у віці від 36 до 45 років. Ще ця група досить часто потребувала спиномозкового знеболювання при болях у спині. Все це – старечі недуги, однак в останні роки з подібними проблемами почали стикатися зовсім молоді люди 16-26 років, пише The Daily Mail.

Вся справа в надмірному захопленні сучасними технологіями, вважають дослідники. Організм людини не пристосований до багатогодинного перебування в сидячому положенні. Однак робота не дає розслабитися і дати повноцінний відпочинок спині. В результаті за рівнем здоров’я молодь наближається до людей похилого віку.

Натхнення: medvesti.com

 

 
comments powered by HyperComments