Главная / Технології / Новий ґаджет дозволить економити кошти на газі й електриці

Новий ґаджет дозволить економити кошти на газі й електриці

 
 

The Wonderbag — унікальний пристрій для приготування їжі без енергетичних витрат.

Відмітна особливість Wonderbag полягає в його здатності утримувати температуру. Іншими словами, це високоефективний «термос». Приготування їжі в цьому пристрої виглядає приблизно так: воду доводять до кипіння традиційним способом і поміщають в неї необхідні інгредієнти. Потім все це поміщається в Wonderbag і залишається на кілька годин. От і все, можна подавати на стіл. Використовуючи дане пристосування, можна тушкувати м’ясо, варити супи, томити овочі та багато іншого.

The Wonderbag - унікальний пристрій для приготування їжі без енергетичних витрат.

Ідея створення такого пристрою належить Сарі Коллінз. Ще в 2008 році вона вирішила розробити такий пристрій після того, як спробувала приготувати їжу без електрики. Її бабуся порадила їй заховати каструлю в подушки, щоб та не охолола. Метод сподобався Сарі, і вона взяла його за основу. Кілька прототипів, потім дослідження, і ось перед нами — Wonderbag. Тести показують, що нагріте до високої температури блюдо здатне самостійно готуватися в Wonderbag ще 12 годин — тепло нікуди не піде.

Читайте також: SolSource – сонячна пічка для приготування їжі

Популярність пристрою оцінили домогосподарки всього світу. У США такий «чудо-мішок» коштує 50 доларів. При цьому відсоток від продажів йде на допомогу дітям бідних країн.

Величезна популярність пристосування зумовлена ??й тим, що воно не вимагає джерел живлення. Wonderbag зручний для туристів і тих, хто любить ходити в походи. А поклавши в нього пакет з льодом, легко можна отримати переносний холодильник. Сьогодні замовити пристрій можна в двох колірних варіантах — синьому й червоному.

 
comments powered by HyperComments