Главная / Технології / Перший у світі складаний електровелосипед, заряджається від прикурювача (8 фото + відео)

Перший у світі складаний електровелосипед, заряджається від прикурювача (8 фото + відео)

На майданчику колективного фінансування Kickstarter запущена кампанія по збору коштів на виробництво першого в світі складного електровелосипеда SitGo, який можна зарядити від автомобільного прикурювача. Виріб здатний розвивати швидкість 25 км/год і проїхати на одному заряді до 40 кілометрів. Потужність двигуна становить 180 Вт. Для їзди в темний час доби передбачені сигнальні вогні. Цікаво, що SitGo обладнаний USB-портом для заряджання мобільних ґаджетів і регульованим держателем, у якому можна розмістити пристрій не тільки для відновлення заряду акумулятора, але використовувати в якості навігатора або плеєра.

Не варто бояться незвичайної конструкції велосипеда, він розроблений німецьким дизайнером Richard Sapper, який врахував всі необхідні аспекти при моделюванні цього виду транспорту. SitGo підійде їздцю будь-якого зросту з вагою до 120 кілограм. У складеному вигляді електровелосипед має компактний вигляд — 75х64х24 см і легко поміститися в багажне відділення авто. Вага виробу — 20 кілограм.

При необхідності його цілком можна використовувати в міських умовах, як оптимальний вид транспорту, необхідний для того, щоб дістатися від метро чи автобусної зупинки до роботи/будинку. У складеному вигляді велосипед можна пронести в громадський транспорт, так і в приміщенні він не займе багато місця — цілком вміститися під столом або в коморі. За попереднім замовленням SitGo обійдеться в $649.

Джерело: kickstarter.com

Натхнення: 24gadget.ru

 

 
comments powered by HyperComments