Технології

Місто на Сумщині запустило 2-мегаватну котельню на біопаливі

У місті Білопілля(Сумська область) запрацювала котельня на біомасі потужністю 2МВт.

Біоенергетичний проєкт спільно реалізували словацька компанія «N?rodn? energetick?» та чеська компанія «RSJ Investments», передає saee.gov.ua.

Твердопаливний котел чеського виробництва встановили у ході модернізації. Відтак, котельня на біомасі забезпечуватиме 16-тисячне місто теплом.

Місто на Сумщині запустило 2-мегаватну котельню на біопаливі

Використання біомаси для генерації тепла дозволить Білопіллю зменшити залежність від газу та економити кошти, ефективно використовувати місцеві види палива, створить додаткові робочі місця (обслуговування котельні, збір і постачання сировини, суміжні галузі); забезпечить податки до бюджету та дешевшу теплову енергію для населення і бюджетної сфери у порівнянні з тепловою енергією, виробленою з використанням газу, а також гарантоване теплопостачання навіть у разі відключення газу.

«Ми реалізували проєкт попри складнощі пандемії, – зауважили під час запуску нового котла Посол Чеської Республіки в Україні Радек Матула, Посол Словацької Республіки в Україні Марек Шафін, представники чеських та словацьких компаній. – Це має надихати громади активно розвивати біоенергетику за участю інвесторів».

Натхнення: ecotown.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button