Головна / Здоров'я / Постійний стрес – одна з головних причин алкоголізму

Постійний стрес – одна з головних причин алкоголізму

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

В даний час більшість людей починають регулярно вживати алкоголь через накопичення стресу. Напруга в області мозку, що відповідає за задоволення, вимагає розрядки. Часто в якості такого засобу виступає алкоголь.

1-11-11-2016-600-330

Дійсно, в невеликих дозах алкоголь сприяє розслабленню, покращує кровотік, апетит, підвищує настрій. Однак надмірне вживання спиртного поступово перетворюється в самостійний чинник стресу для організму. Так і формується алкоголізм.

У рамках експерименту лабораторних щурів піддавали постійному стресу. Контрольна група перебувала в звичайних умовах. У клітинах розташовувалася достатня кількість їжі та ємності з водою і алкоголем. Виявилося, що наявність стресових факторів в рази прискорює формування алкогольної залежності у тварин.

Вчені вказують на наявні дані: чим напруженіша робота, тим більше співробітників вважають за краще знімати стрес вживанням алкоголю. Знання про можливу шкоду від спиртного не зупиняють від «п’ятничного алкоголізму» навіть медиків, які чудово усвідомлюють всі наслідки.

Натхнення: medvesti.com

 
Loading...
comments powered by HyperComments