Главная / Здоров'я / Правильний раціон харчування сприяє поліпшенню роботи мозку людини

Правильний раціон харчування сприяє поліпшенню роботи мозку людини

 
 

В ході здійснення дослідів медики зафіксували, що здорові продукти дозволяють застерегти людину від розвитку ряду складних недуг.

c1a9d8c2e649591dde1c437a8b336014

Насамперед, мова йде про захворювання мозку чоловіків і жінок. Комплекс реалізованих досліджень показав, що виникнення когнітивних порушень пов’язано не стільки з віком, скільки з образом життя людей. За словами авторів наукових проектів, в експериментах взяли участь понад 27 тисяч респондентів. Вік всіх випробовуваних склав старше 55 років. Слід зауважити, що здійснення дослідів відбувалося протягом 5 років.

Читайте також: 

За час спостережень у 16% добровольців було виявлено погіршення розумових здібностей. Як заявили лікарі, подібна тенденція пояснюється харчовими уподобаннями представниць слабкої статі і чоловіків. Учасники, які дотримувалися дієти, або, хоча б їли корисні товари, мали знижений на 24% ризик розвитку хвороб центрального відділу нервової системи. Одним з факторів, що впливають на сформовану тенденцію, можна назвати дефіцит мінералів і вітамінів, що виникає при незбалансованому харчуванні.

Результати клінічних досліджень опубліковані в журналі під назвою Neurology.

Натхнення: healthvesti.com

 
comments powered by HyperComments