Здоров'я

Риба і горіхи не “їжа для розуму”

Американські вчені встановили, що омега-3 жирні кислоти не впливають на розвиток інтелекту і пам’яті у людей, які часто вживають продукти, багаті даними з’єднанням. Своїм дослідженням, результати якого опубліковані в журналі Neurology, вони спростували міф, що даний продукт, який міститься в рибі і горіхах, хоч якось впливає на мозкову діяльність.

Відомий факт, що омега-3 жирні кислоти мають такі властивості, як зниження рівня холестерину в крові, участь у синтезі тканини оболонок нервів. Раніше вважалося, що дане з’єднання так само впливає на процеси в головному мозку: покращує пам’ять, прискорює процеси запам’ятовування, покращує інтелект.

Справжнє дослідження, що торкнулося близько двох тисяч добровольців, довело, що омега-3 жирні кислоти не впливають на пам’ять людини. Протягом шести років одна частина піддослідних постійно мала високу концентрацію омега-3 кислот, інша – вживала помірну кількість продуктів з вмістом даної речовини. Щорічно випробовувані проходили тести на оцінку інтелекту, які не показали жодних змін і динамічних відмінностей між двома групами. Це говорить про те, що омега-3 жирні кислоти ніяк не впливають на процеси пам’яті і запам’ятовування.

Вчені відзначають, що такі продукти, як горіхи і риба, сприятливо впливають на багато функцій організму. Не варто їх виключати зі свого раціону, адже вони допомагають боротися з підвищеним холестерином і підтримувати стан внутрішнього середовища організму в нормі.

Натхнення: www.profinews.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button