Головна / Технології / Samsung і Samsonite розробляють «розумні багажні сумки»

Samsung і Samsonite розробляють «розумні багажні сумки»

 

Samsung і найбільший американський виробник валіз і ручної поклажі компанія Samsonite вирішили спільно створити нове покоління «розумних багажних сумок», які будуть повідомляти на смартфони своїх власників інформацію про своє поточне місце перебування в аеропорту.

875dfd63f86efb7e7735e0c1309be3a1

Таблоїд Daily Mail повідомляє, що «розумні сумки» будуть обладнані GPS-маячками для визначення їх поточного місця розташування, щоб повідомляти власника про те, коли багаж будуть вивантажувати з літака, а також повідомляти власника про те, що сумка знаходиться в місці видачі багажу. Крім того, «розумні сумки» будуть здатні посилати сигнали тривоги, попереджаючи власника про те, що сумку хтось відкрив, або інформувати, що власник сумки далеко від неї пішов.

Інформації про те, коли Samsung і Samsonite випустять такі «розумні сумки» в продаж, поки немає, проте реалізація цієї ідеї вже робилася іншими компаніями. У жовтні минулого року, наприклад, на краудфандінговому майданчику Indiegogo проект «розумного багажу» з аналогічними можливостями зміг зібрати більше 2 мільйонів доларів пожертвувань.

«Розумний багаж буде здатний з вами спілкуватися, проте функції надання свого розташування недостатньо, якщо ми хочемо зробити дійсно корисну річ», — поділився виконавчий директор компанії Samsonite Рамеш Тайнвала.

Представник компанії також додав, що Samsonite розглядає концепт «автономної багажної сумки», яка буде самостійно йти за своїм власником. Однак у даний момент технологія представляється занадто громіздкою. Вага двигунця в прототипах компанії досягає 20 кілограмів і нерідко займає до 1/3 доступного простору сумки.

Читайте також: 

Більш досяжним завданням для компанії є створення сумок, які можна буде не перевіряти в аеропортах. Вони будуть оснащуватися спеціальними чіпами, які будуть повідомляти співробітникам аеропорту про свою вагу і пункт призначення. Це дозволить пасажирам суттєво економити свій час і не стояти в довгих чергах на видачу багажу, де кожну сумку зараз доводиться маркувати вручну.

«Авіакомпанії «Емірейтс» та «Люфтганза» вже працюють над такими торбами», — говорить Тайнвала. «Не бачу причин, чому багаж не може бути зв’язаний через бездротову мережу з аеропортом. Якщо ви зможете тримати з нею зв’язок, то чому б не надати таку ж можливість авіалініям?»

Натхнення: hi-news.ru

 
Loading...
comments powered by HyperComments