Технології

Apple стала найдорожчим брендом у світі

Компанія Apple, згідно даним зі звіту компанії Interbrand, стала на чолі списку найдорожчих брендів у світі, змінивши 13-річного лідера компанію Coca-Cola.

За торішніми даними, Apple розмістилася на другій сходинці, а рік тому всього на 8-ий. Примітний той факт, що Coca-Cola в цьому році здала свої позиції ще перед одним IT-гігантом – компанією Google і змістилася відразу ж на 3-тю позицію.

У фінансовому звіті зазначено, що вартість бренду Apple в даний час складає 98,3 мільярда доларів, що вище, в порівнянні з минулим роком на 28%. Вартість Coca-Cola теж збільшилася, проте 2-процентного зростання не вистачило, для того щоб зберегти лідируючі позиції.

Примітно те, що половину з десятки лідерів складають високотехнологічні компанії – другу сходинку посів інтернет-гігант Google, який рік тому розташовувався на 4-ій позиції, п’яту продовжує утримувати компанія Microsoft, а компанія Samsung піднялася з восьмого щабля на дев’яту, помінявшись з Intel .

Хоча, треба визнати, що серед hi-tech компаній є й ті, які за один рік поступилися позицій. До таких належить компанія IBM, яка займала четверте місце, а цього року взагалі вийшла зі списку 10-ти лідерів. BlackBerry в минулому році впала з 56-го рядка на 93-є, а в цьому не увійшла навіть до Топ-100. Однак найсерйозніше падіння за цей рік було пережито компанією Nokia. У 2011 році їй належала 11-й рядок, у минулорічному рейтингу фінська компанія займала 19-е місце, а цього року їй належить позиція під номером 57.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button