Главная / Авто / Tesla Model S визнана найулюбленішою машиною в США (відео)

Tesla Model S визнана найулюбленішою машиною в США (відео)

 
 

В США власники Tesla Model S більше за всіх задоволені своєю покупкою. Близько 98% власників електричного седана хотіли б придбати таку машину і вдруге. Рейтинг був складений американським виданням «Consumer Reports».

Tesla Model S визнана найулюбленішою машиною в США (відео)

Аналітики в своєму дослідженні спиралися виключно на дані, які були отримані в ході опитувань автовласників. В цілому участь у анкетуванні взяли понад 350 тисяч водіїв, які оцінювали свої машини за такими показниками як: комфорт, технічні характеристики, простору, економія палива, витрати на обслуговування і ремонт, загальна вартість, динаміки водіння.

«Автомобілі Tesla можуть похвалитися підвищеною зручністю і простором. Крім цього, вони відрізняються низькими експлуатаційними витратами », - йдеться в повідомленні Consumer Reports.

На другому місці рейтингу — Chevrolet Corvette Stingray. Більше 95% власників цього автомобіля повністю задоволені своєю покупкою. Замикають трійку лідерів Volkswagen AG, Porsche Cayman і Boxster. Близько 91% автовласників придбали б такі машини знову.

Натхнення: autonews.ru

 

 
comments powered by HyperComments