Головна / Технології / The Badger — сонячна батарея з захистом від води

The Badger — сонячна батарея з захистом від води

 

Вирушаючи в похід, чому б не взяти з собою зарядний пристрій у вигляді сонячної батареї? Є відмінна пропозиція — The Badger з інтерфейсом USB, створений інженерами Brown Dog Gadgets. Ґаджет досить компактний, міцний і не боїться води завдяки підтримці стандарту IP65. Тому, якщо ви потрапите під дощ або упустите батарею у водойму, побоюватися за його працездатність не варто — вода пристрою не зашкодить.

Крім того, The Badger можна використовувати в якості захисного чохла для смартфонів і планшетів. Корпус новинки відповідним чином складається. Підзарядка здійснюється за допомогою інтерфейсу USB, який також захищений від попадання води. Для тих, хто використовує декілька ґаджетів, передбачений хаб на три порти.

Автори проекту не стали обмежувати силу струму — процес відбувається досить швидко. У комплекті з новинкою поставляється спеціальний прилад, який демонструє напругу і силу струму в режимі реального часу, а також додаткові акумулятори, які дозволяють не залишитися без енергії в темний час доби.

Зараз Brown Dog Gadgets збирає кошти на масовий випуск прототипу. Проект вже набрав необхідну для початку виробництва суму, тому реліз пристрою відбудеться в липні поточного року. Вартість самої простої версії батареї становить $70.

Джерело: kickstarter.com

Натхнення: 24gadget.ru

 
Loading...
comments powered by HyperComments