Головна / Людина / Вчені довели, що інтелект чоловіка впливає на подружню вірність

Вчені довели, що інтелект чоловіка впливає на подружню вірність

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

Вчені з’ясували, яким чином інтелект чоловіка впливає на його подружню вірність. Результати своїх досліджень психологи опублікували на сторінках одного із західних науково-популярних видань.

Як стало відомо ЗМІ, дослідження, присвячене подружній вірності, було проведено фахівцями з лондонського Інституту Економіки. Експерти прийшли до висновку, що в Британії чоловіки з більш високим показником IQ менше схильні до зрад, ніж їх не дуже далекі в розумовому плані співвітчизники. Вчені пояснили цю закономірність з історичної точки зору, привівши в приклад стародавні часи, коли практикувалася полігамія — інститут шлюбу, що передбачає періодичну зміну сексуальних партнерів.

З часом полігамія змінилася моногамією і в наші дні остання є найбільш поширеною моделлю взаємовідносин статей. При цьому чоловіки, що володіють більш високим інтелектом, швидше засвоюють для себе, що побудова відносин з однією партнеркою супроводжується значно меншою кількістю стресів, ніж при полігамному підході до цього питання. У той же час представники сильної статі, які не відрізняються високим IQ, часто виступають в ролі зрадників і шукають додаткові можливості реалізувати своє чоловіче «его» на стороні, навіть перебуваючи у шлюбі.

Натхнення: svopi.ru

 
comments powered by HyperComments