Людина

Вчені з’ясували, що люди вибирають собі подружжя зі схожою ДНК

Прийнято вважати, що протилежності притягуються один до одного, але стосовно дружин і чоловіків, схоже, може працювати інший принцип. Принаймні, якщо справа стосується їх генів.

paru

У ході дослідження американських учених з’ясувалося, що в генетичному плані дружина і чоловік, як правило, більше схожі між собою, ніж на інших людей. Про це йде мова в статті, яка опублікована в науковому виданні PNAS.

Як повідомив провідний дослідник Бенджамін Домінго з Університету Колорадо, генетична схожість між подружжям поки що мало вивчена.

Читайте також: Зрада може врятувати ваш шлюб — вчені

Висновки фахівців щодо генетичної схожості подружжя ґрунтуються на вивченні даних більше 9 000 чоловік. В аналіз увійшла інформація про 825 подружніх парах, подружжя яких народилися в період 1920-1970 років.
Загалом дослідниками порівнювалися 1,7 млн ??однонуклеотидних поліморфізмів, простіше кажучи відмінності послідовності ДНК розміром в 1 нуклеотид в геномі. У результаті з’ясувалося, що подружжя виявилися генетично більш схожими, ніж будь-які інші випадково взяті пари. На думку вчених, дослідження в цій галузі повинні бути продовжені.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button