Людина

Названі 6 головних способів омолодження організму людини

Індійські експерти назвали 6 головних способів омолодження організму людини. Суть теорії полягає в наданні впливу на мітохондрії, які відповідають за життєву енергію.

На думку експертів, мітохондрії – це крихітні електростанції в середині клітин, які беруть участь у виробництві енергії для живлення. При легких порушеннях в їх роботі людина не може витримати навантажень, які в силу віку повинна була би переносити. Тому першим способом омолодження, на думку експертів, є регулярні фізичні навантаження, вправи на витривалість. Фахівці рекомендують вживати овочі, авокадо, горіхи, рибу, м’ясо та фрукти, оскільки ці продукти багаті вітамінами, мінералами і антиоксидантами. Достатня кількість сну дозволяє мітохондріям відновлювати пошкоджені клітини, що, на думку фахівців, є однією з головних умов омолодження організму. У разі хронічного недосипу він стає сприйнятливим до різних захворювань.

Медитація, йога та інші способи релаксації тіла знижують окислювальний стрес, який є причиною розвитку раку, хвороби Альцгеймера і депресії. Крім того, індійські експерти радять уникати суєти, яка тягне за собою занепокоєння і стрес, а також рекомендують здійснювати щоденні піші прогулянки на свіжому повітрі.

Натхнення: dni24.com

Кнопка «Наверх»