Главная / Всесвіт / Вчені розгадали головні таємниці Марса

Вчені розгадали головні таємниці Марса

Співробітники NASA вже давно називали Марс одним з найбільш скандальних об’єктів вивчення, адже саме на його поверхні уфологам-любителям з інтернету найчастіше ввижалися образи інопланетян, а іноді і земних тварин. І ось, нарешті, вчені вирішили покласти край невизначеності і повідали розгадки головних таємниць Червоної планети.

За словами дослідників, Марс дійсно міг колись бути наповнений життям і навіть розвиненою цивілізацією, проте якась глобальна катастрофа призвела до знищення всього живого. Підтвердженням стала фотографія орбітальної станції «Вікінг», зроблена в 1976 році. На ній були зображені руїни цілого архітектурного комплексу з великим зображенням людського обличчя.

Також багато питань у астрономів з усього світу викликав супутник Марса Фобос, який не тільки за своєю формою і масою здається незвичним, але і не дотримується логічної траєкторії обертання. Академік Шкловський припустив, що такі аномальні дані говорять лише про те, що Фобос має всередині себе порожнечу, а значить є супутником штучного походження.

 

 
comments powered by HyperComments