Главная / Людина / Вчені відкрили нові корисні властивості кави

Вчені відкрили нові корисні властивості кави

 
 

Нещодавно вчені зробили прорив у дослідженнях кави. Вони розкрили неймовірні особливості цього напою. Фахівці прийшли до геніального висновку, що кава знищує бактерії з організму, які виникають через різні захворювання, більш того, вона знижує смертність. Такі результати показало помірне і постійне вживання напою.

Після величезної кількості проведених досліджень вчені з Італії з’ясували цікавий факт, що кава має бактерицидні властивості. З їх допомогою можна не тільки продовжити життя, але і видалити бактерії з поверхні зубів, а значить вона може запобігати карієсу. Дослідники запевняють, що кава просто необхідна для збереження здорової порожнини рота.

Стоматологи розповідають, що після вживання кавового напою зубна емаль може поміняти свій колір тільки тоді, коли в ній уже є тріщини. У такій не простій ситуації не варто засмучуватися, потрібно просто дотримуватися найпростіші правила гігієни. У той же час фахівці не рекомендують пити каву з цукром, адже він дуже погано впливає на зубну емаль, солодкий напій провокує накопичення бактерій в порожнині рота, це може призвести до нальоту на зубах.

Крім того, слід враховувати методи приготування напою. Ні в якому разі не можна поєднувати гаряче і холодне, таке поєднання призводить до мікротріщин на емалі. А ось якщо вживати каву без цукру, це посприяє розкриттю нових смакових відчуттів.

 
comments powered by HyperComments