Людина

Фахівці з Австралії створили тест, який показує ризик смерті в найближчі 30 днів

Провідні австралійські фахівці створили унікальний тест, який пророкує ймовірність смерті літніх людей в наступні 30 діб після їх госпіталізації до медичного закладу.

24-01-15-foto-600x337-1

Як заявляють самі творці, подібна методика допоможе визначити ризик розвитку летального результату серед чоловіків і жінок похилого віку. Крім того, у медиків з’явиться можливість запобігти непотрібним і дорогим хірургічним втручанням, що подовжують страждання пацієнтів.

Зокрема, експерти з Університету Нового Південного Уельсу вважають, що тест стане унікальним способом для з’ясування тактики лікування. На думку вчених, у разі певного результату, технологічний засіб надасть хворим шанс для того, щоб вони попрощалися зі своїми близькими та рідними.

Читайте також: 20 речей, яких ви не знали про смерть

Як заявляють лікарі, механізм тесту складається з 29 індикаторів здоров’я, що включають в себе вік, психічний стан, хвороби, немічність, серцебиття і попередні госпіталізації. Завдяки зібраній інформації, фахівці оцінюють імовірність смерті протягом найближчого місяця. Творці технології запевняють, їх розробка стане початком для чесної і відвертої дискусії про вмираючих людей.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button