Людина

Медики розповіли, що бачать люди у сні перед смертю

Сновидіння вмираючих можна назвати своєрідною психотерапією, що допомагає прийняти неминуче.

Працівники хоспісів Нью-Йорка поділилися цікавим спостереженням, зроблених у процесі роботи з безнадійними хворими, дні яких полічені. Як з’ясувалося, більшість людей перед смертю починають бачити дуже схожі сни.


Приблизно за чотири місяці до відходу в інший світ пацієнтам хоспісів починають снитися поїзди, літаки та інший транспорт, в який вони сідають. При цьому їх супроводжують вже померлі родичі або близькі люди, які закликають не боятися майбутньої поїздки. Багато перед подорожжю прощаються зі своєю сім’єю і коханими. Кожен день такі сни стають все більш яскравими і реалістичними, вони добре запам’ятовуються і викликають приємні почуття.

Відзначено, що дітям, які також стоїть на порозі смерті, сняться більш фантастичні сюжети. У них не присутні відомі їм вихідці з того світу. У снах фігурують незнайомі люди й тварини. Після таких снів також залишається відчуття теплоти й спокою.

Психологи вважають, що сни вмираючих, це свого роду самопсихотерапія людей, які наближуються до смерті. Вона допомагає прийняти неминуче і перестати боятися.

Лікарі також відзначили, що помираючі пацієнти, від яких не приховують інформацію про їх безнадійний стан, відчувають себе набагато спокійніше в останні дні. Більш того, тривалість життя у них в останній період набагато довша, ніж у тих, від кого приховують смертельний діагноз.

Натхнення: www.medikforum.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button