Главная / Людина / Вчені визначили, наскільки алкоголь шкідливий для роботи мозку людини

Вчені визначили, наскільки алкоголь шкідливий для роботи мозку людини

У новому дослідженні, проведеному за ініціативою співробітників з Університету Сантьяго-де-Компостела, розташованого в Італії, вченим вдалося з’ясувати, наскільки алкоголь шкодить діяльності мозку людини.

c87df1d509f4df6808ad12f2ad4b385b

Як стверджують провідні автори проектів, у процесі реалізації спостережень медики задіяли 2 групи студентів. Фахівці точно довели, яку ступінь шкоди завдає спирт організму представникам слабкої і сильної статі. На думку науковців, 3 кухлі пива або 3 келиха вина, випитих протягом одного тижня, знижують продуктивність головного мозку на 20%.

У новому проекті вчені встановили, що студенти з обох категорій справлялися з тестами однаково добре, і швидкість виконання завдань у непитущих і питущих респондентів не відрізнялася. Однак, вимірюючи інтенсивність роботи центрального відділу нервової системи добровольців, експерти виявили певні відмінності.

Виявилося, що використання спиртних напоїв змушує нервову систему людини працювати в режимі підвищеного навантаження. Таким чином, фахівці в черговий раз довели, що вживання алкоголю відбивається на самопочутті хлопців і дівчат.

Натхнення: healthvesti.com

 

 
comments powered by HyperComments