Людина

Вчені: Здоров’я і щастя є «заразними»

Ідея про те, що настрій людини залежить від оточуючих її людей, не нова. Якщо людина здатна переймати звички і спосіб мислення у близьких, то подібний механізм повинен існувати і відносно відчуття щастя і навіть здоров’я людей, задумалися австралійські вчені.

be1b807a25dc5848236466e371c7640d

Висновки Тіма Олдса і Керол Маєр з Університету Південної Австралії засновані на дослідженні Framingham Heart Study, яке проводилося в США впродовж 32 років. Тоді, на основі даних, отриманих від більш ніж 12000 чоловік, вдалося з’ясувати, що американці, які тісно спілкуються з повними людьми, на 170% частіше схильні до ожиріння.

Читайте також: 

Подібна картина і серед людей, в друзях у яких присутні депресивні особистості. Їх набагато частіше, ніж інших, відвідують думки про суїцид.

Учені з Австралії впевнені, що з розвитком Інтернету та соціальних мереж, подібний вплив став тільки ширшим, відзначаючи, що крім негативних сторін, воно точно так само зачіпає і позитивні.

Формування привабливого образу здорової і щасливої людини в соціальних медіа, на думку вчених, дійсно здатне “заразити” людей.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button