Главная / Здоров'я / Вченими встановлено зв’язок між професією жінки і її здатністю зачати дитину

Вченими встановлено зв’язок між професією жінки і її здатністю зачати дитину

 
 

Італійські вчені встановили залежність між процесом зачаття дитини і професією майбутньої мами.

6498095e4f576086fe7ae46d4cb80f06Виявляється, що професійна діяльність жінки може чинити істотний вплив на ефективність зачаття. До такого висновку вчені дійшли, проаналізувавши результати експерименту, в якому було задіяно приблизно тисяча представниць слабкої статі. З’ясувалося, що для майбутніх мам, які занадто часто міняють місце роботи, зачаття дитини може стати справжньою проблемою.

До того ж, призупинити цей процес може розташування робочого місця. Якщо жінка перебуває в постійній зміні робочого місця, то процес запліднення, як правило, загальмовується.

Читайте також: 

Також медики повідомили, що стати перешкодою процесу зачаття дитини може бути негативний емоційний фон на роботі. Низька вірогідність зачати дитину притаманна тим жінкам, які задіяні у сфері, яка передбачає стресову чи іншу негативну діяльність.

Раніше експерти тільки висували гіпотези про те, що професія впливає на процес зачаття дитини. Тепер же теоретичні доводи підкріплені науково підтвердженими фактами. Крім того італійськими вченими встановлено, що найбільш сприятливим моментом для зачаття дитини першого є вік жінки до тридцяти років.

Натхнення: www.megamedportal.ru

 
comments powered by HyperComments