Здоров'я

Експерти назвали продукти, які руйнують кишківник

Експерти склали список продуктів, які можуть підвищити ризик руйнування кишківника. Медики відзначають, що регулярне вживання певної їжі дозволяє збільшити сприйнятливість людини до інфекцій.

Така ситуація загрожує розвитком різних запальних процесів. Гастроентеролог Томас Фрілінг зазначає, що здорова їжа зміцнює слизову оболонку кишківника, підвищує в організмі рівень корисних бактерій, а також зменшуючи кількість шкідливих.

«Це важливо, оскільки мікроорганізми в кишківнику забезпечують взаємодію з нервовою системою і механізмами імунітету», — повідомив фахівець.

Вкрай негативно на слизову кишківника впливають солодощі, випічка, майонез, маргарин, сало, а також оброблені продукти. Медик повідомив, що здоров’ю не шкодитиме копчена ковбаса, при умові вживання в невеликих кількостях. Тижнева норма обсягу червоного м’яса не повинна перевищувати 0,5 кг. Серед найбільш корисних продуктів для кишківника: риба, банани, квашена капуста, варена картопля, квасоля, чорний хліб, морква, шпинат, сочевиця.

Натхнення: dni24.com

Кнопка «Наверх»
Закрыть