Людина

Аномально тепла зима впливає на рівень тестостерону у чоловіків

Нормальна кількість тестостерону – важливого чоловічого гормону, – формує «здорову» сексуальну активність, попутно підвищуючи показники стресостійкості та витривалості організму. Однак його вироблення навіть у абсолютно здорової людини може бути нестабільним і коливатися, наприклад, при зміні пори року. Експерти розповіли, що відбувається з цим показником при аномально теплій зимі, яка встановилася в нинішньому сезоні.

У нас гормональний фон здорових чоловіків досить гостро реагує на зміну погоди по сезону, і це абсолютно нормальне явище, стверджують фахівці. В даному випадку з приходом зими лібідо знижується навіть у осіб, які раніше були найбільш активними в сексуальному плані. Зниження рівня тестостерону взимку є природним механізмом регулювання роботи всіх систем організму.

В країнах з більш рівним кліматом, в яких відсутні значні температури при зміні часів року, гормональний фон на зміну сезонів зовсім не реагує. Річ у тім, що організму в таких умовах немає потреби підтримувати підвищений рівень власної енергії для нормальної життєдіяльності в умовах зниження температур. Тому, стверджують експерти, нинішня зима, яка стала аномально теплою, може привести до збереження колишнього рівня чоловічого гормону і помітно вплинути на сексуальну активність чоловіків.

Втім, є й ще один фактор, від якого залежить вироблення тестостерону. Мова про велику кількість похмурих днів. Як показують дослідження, обсяг вироблюваного чоловічого гормону залежить також від кількості споживаного організмом «сонячного» вітаміну D. І нехай нинішня зима видалася справді теплою, сонячними днями вона все одно не рясніє, тому чекати сильного сплеску активності від чоловіків вчені не радять.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button